אודות Lab-It

ברוכים הבאים ל-Lab-It מבית אקוסאפ | EcoSupp

Lab-It הוקמה כדי להנגיש עבורכם בדיקות מעבדה מקיפות, מתקדמות וחדשניות הנערכות במעבדות בחו"ל, מתוך אותו חזון שהוביל להקמת אקוסאפ, והוא: לספק את המוצרים הכי טובים שקיימים בשוק התוספים, בהתאמה מקסימלית לצרכי לקוחותינו, תוך שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים.

כך גם Lab-It, אשר הינה פרי של אותו חזון: לא עוד רק בדיקות מעבדה סטנדרטיות, אלא הנגשה של בדיקות מעבדה ייחודיות ומקיפות בחו"ל, אשר בודקות מגוון רחב מאוד של מדדים המתקשרים למצבו הבריאותי של האדם.

על מה מתבססות בדיקות המעבדה?

מדובר בבדיקות מעבדה ייחודיות ומקיפות המבוססות על דגימות של רוק, שיער, שתן, צואה, דם יבש ועוד. כלל הנתונים שמתקבלים מתוצאות הבדיקות מסייעים להערכת תפקודים ביוכימיים, מטאבולים והורמונליים ולבדיקת היחסים בין רכיבים שונים בגוף, לשם לקבלת תמונה כללית על מצבו הבריאותי של האדם, לרבות חוסר איזון בתפקוד מערכות גופו או סטייה ראשונית מקו הבריאות.

בין הבדיקות שניתן לרכוש דרך Lab-It: בדיקה מקיפה של מערכת העיכול, בדיקות רגישויות למזון, בדיקות הורמונליות מקיפות, בדיקה מקיפה לבלוטת התריס, בדיקת בלוטת האדרנל, בדיקות B12 ברקמות, בדיקת רמות אומגה 3, בדיקת חומצות אורגניות בשתן ועוד.

מאחר ומרבית הבדיקות מבוססות על מתן דגימת צואה, שתן, רוק או טיפת דם יבש, תהליך הבדיקה הוא פשוט ומהיר.

בעת ביצוע ההזמנה ישלח אל הלקוח טופס הוראות מדוקדק לביצוע הבדיקה ויתואם עמו מועד להגעת שליח לאיסוף הדגימה. כאשר הדגימה תהיה מוכנה, שליח יגיע לאסוף אותה.
הדגימה תשלח למכון המתאים באירופה או ארה"ב שם תבחן על ידי טובי המומחים בציוד החדיש ביותר בעולם.
התוצאות תישלחנה לתיבת המייל הפרטית שלכם, כמובן בדיסקרטיות מלאה.

אנו מאמינים כי לכל אדם יש היכולת לשפר את בריאותו ואיכות חייו אם רק תינתן לו הבחירה, לכן אנו מזמינים אתכם לבחור Lab-It.

 

התכנים באתר ניתנים כמידע כללי בלבד. המידע אינו מיועד לשמש לאבחון או לטיפול במחלות ואינו מהווה המלצה לאי-קבלת ייעוץ, אבחון או טיפול רפואי קונבנציונלי. למען הסר ספק, Lab-It פועלת כגורם מקשר בלבד, בין המעוניינים בביצוע בדיקות מעבדה פונקציונליות בחו"ל, לבין מעבדות בחו"ל המבצעות בדיקות אלו. Lab-It אינה מציעה שירותי אבחון, הסקת מסקנות כלשהן מתוצאות הבדיקות או טיפול מטעמה.